Końcowe wyniki zawodów                                                   22.07.2016 18:47:53
                                  LimanowaCup2016 1.stage
===Podkarpacki OZOS===========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         2.0km   40m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[355] Antonina Słońska             WKS Wawel Kraków     K30           16.48  +      0.00
  2.[300] Paulina Dzwonkowska          UKS,, OSiR           W81           17.48  +      1.00
  3.[193] Martyna Zelek                Patria Młynne        K31           18.33  +      1.45
  4.[186] Weronika Wrzyszcz            Orlik Rajbrot        K35           19.11  +      2.23
  5.[22] Julia Naworol                 Azymut Siedliska     L01           30.01  +     13.13
  6.[56] Aleksandra Golinowska         HKS Azymut Mochy     P58           30.55  +     14.07
  7.[301] Julia Łącka                  UKS,, OSiR           W81           41.53  +     25.05
    [96] SANDRA SIKORA                 KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48       NKL-bPK           
    [308] Lena Borkowska               UKS,, OSiR           W81       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        2.0km   40m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[162] Elze Vaičiunaite             OK Oriens            Y09       20.31 0b.PK         
  2.[344] Julia Moszkowicz             WKS Wawel Kraków     K30       29.52 0b.PK         
  3.[95] KORNELIA GWIZDAŁA             KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48       31.22 0b.PK         
  4.[191] Sylwia Bołoz                 Patria Młynne        K31       31.40 0b.PK         
  5.[190] Magdalena Fitrzyk            Patria Młynne        K31       33.40 1b.PK         
  6.[345] Ania Moszkowicz              WKS Wawel Kraków     K30       34.48 0b.PK         
  7.[192] Katarzyna Matląg             Patria Młynne        K31       36.42 0b.PK         
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.0km   40m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[219] Maja Majewska                PUKS Młode Orły      W03           14.51  +      0.00
  2.[299] Zuzanna Sobiepanek           UKS,, OSiR           W81           18.56  +      4.05
  3.[131] Otilia Neuschli              maratin rivulus domi Y06           21.06  +      6.15
  4.[236] Zofia Konieczna              Szybkie Żółwie       49            22.08  +      7.17
  5.[99] IDA OHLASZENY                 KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48           24.37  +      9.46
  6.[210] Anna Czachura                Patria Młynne        K31           98.37  +     83.46
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.6km   48m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[373] Natalia Wójcik               WKS Wawel Kraków     K30           18.22  +      0.00
  2.[252] Julia Krempińska             UKS Azymut Pabianice E71           18.40  +      0.18
  3.[354] Zofia Słońska                WKS Wawel Kraków     K30           19.00  +      0.38
  4.[194] Klaudia Zelek                Patria Młynne        K31           19.18  +      0.56
  5.[245] Agnieszka Leśnicka           UKS Azymut Dębów     R22           19.23  +      1.01
  6.[253] Marta Kołodziejczyk          UKS Azymut Pabianice E71           19.24  +      1.02
  7.[148] Nóra Tóth                    NYVSC                Y07           20.03  +      1.41
  8.[34] Zuzanna Dolińska              BKS Wataha Warszawa  6             20.19  +      1.57
  9.[195] Małgorzata Sroka             Patria Młynne        K31           21.24  +      3.02
 10.[218] Oliwia Zielińska             PUKS Młode Orły      W03           22.32  +      4.10
 11.[33] Izabela Borzym                BKS Wataha Warszawa  6             23.16  +      4.54
 12.[231] Tamara Lazar                 SAS Silanus Budapest Y11           26.58  +      8.36
 13.[15] Weronika Stankiewicz          Azymut Siedliska     L01           31.20  +     12.58
 14.[163] Aiste Nalivaikaite           OK Oriens            Y09           32.29  +     14.07
    [211] Oliwia Bąba                  Patria Młynne        K31       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         3.1km   54m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[363] Ada Biederman                WKS Wawel Kraków     K30           20.45  +      0.00
  2.[305] Karolina Rosochacka          UKS,, OSiR           W81           22.07  +      1.22
  3.[364] Maja Garbacik                WKS Wawel Kraków     K30           24.18  +      3.33
  4.[174] Solveiga Kaluinaite          OK Oriens            Y09           24.28  +      3.43
  5.[369] Magdalena Topór              WKS Wawel Kraków     K30           27.17  +      6.32
  6.[282] Marta Jurczyk                UKS Sparta Czyżowice S03           27.25  +      6.40
  7.[220] Natalia Filipczak            PUKS Młode Orły      W03           27.36  +      6.51
  8.[196] Olga Kozłowska               Patria Młynne        K31           28.29  +      7.44
  9.[173] Martyna Baranauskaite        OK Oriens            Y09           29.50  +      9.05
 10.[100] ZUZANNA OHLASZENY            KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48           30.14  +      9.29
 11.[132] Ioana Pop                    maratin rivulus domi Y06           32.07  +     11.22
 12.[165] Monika Mackevičiute          OK Oriens            Y09           32.41  +     11.56
 13.[228] Sonia Kubicka                PUKS Młode Orły      W03           39.45  +     19.00
 14.[164] Sinte Mažeikaite             OK Oriens            Y09           40.39  +     19.54
 15.[216] Julia Smieszek               Indywidualnie        X00           50.50  +     30.05
    [8] Ewelina Piela                  Azymut Siedliska     L01       NKL-bPK           
    [9] Paulina Nowak                  Azymut Siedliska     L01       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         3.2km   66m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[336] Agnieszka Cych               WKS Śląsk            D95           25.17  +      0.00
  2.[37] Denisa Tamas                  Clubul Sportiv SPRIA Y15           28.27  +      3.10
  3.[358] Katarzyna Bugaj              WKS Wawel Kraków     K30           28.36  +      3.19
  4.[59] Marta Murawska                HKS Azymut Mochy     P58           30.29  +      5.12
  5.[175] Austeja Aleksandravičiute    OK Oriens            Y09           32.29  +      7.12
 
Końcowe wyniki zawodów: K20         3.2km   64m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[179] Laura Pilipaite              OK Oriens            Y09           35.15  +      0.00
  2.[225] Magdalena Szmulkowska        PUKS Młode Orły      W03           35.27  +      0.12
  3.[133] Maria Pop                    maratin rivulus domi Y06           40.11  +      4.56
  4.[42] Justyna Dzik                  Górzanka Nawojowa Gó X02           40.41  +      5.26
 
Końcowe wyniki zawodów: K21-35      3.1km   68m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[324] Ewa Wołek                    UNTS Warszawa        W87           27.59  +      0.00
  2.[69] Ilona Śliwczyńska             Indywidualnie        X00           29.31  +      1.32
  3.[155] Kristina Servaite            OK Oriens            Y09           31.07  +      3.08
  4.[278] Katarzyna Fastyn             UKS Orientuś Łódź    E75           31.48  +      3.49
  5.[281] Izabela Kasza                UKS Reflex Rybnik    S51           35.21  +      7.22
  6.[311] Magdalena Machowska-Łącka    UKS,, OSiR           W81           50.02  +     22.03
  7.[53] Elżbieta Golinowska           HKS Azymut Mochy     P58           50.10  +     22.11
 
Końcowe wyniki zawodów: K21E        3.4km   70m 29k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[240] Maja Morawska                UKS Azymut 45 Gdynia 51            25.07  +      0.00
  2.[340] Weronika Cych                WKS Śląsk            D95           25.26  +      0.19
  3.[222] Zuzanna Wańczyk              PUKS Młode Orły      W03           26.05  +      0.58
  4.[341] Maria Gorczyca               WKS Grunwald Poznań  P69           26.32  +      1.25
  5.[326] Zuzanna Kubicka              UNTS Warszawa        W87           27.06  +      1.59
  6.[47] Marlena Wieleba               GKS Luzino           G27           27.08  +      2.01
  7.[243] Zuzanna Morawska             UKS Azymut 45 Gdynia 51            27.32  +      2.25
  8.[254] Małgorzata Siess             UKS Azymut Pabianice E71           32.47  +      7.40
  9.[239] Karolina Pacek               Team 360             W             36.35  +     11.28
    [274] Aneta Kaźmierczak            UKS Orientuś Łódź    E75       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K40         2.9km   62m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[85] Ruta Čepaitiene               Javonis              Y04           27.42  +      0.00
  2.[291] Maria Marszałek              UKS ZSZ-Jedynka      S01           32.26  +      4.44
  3.[255] Katarzyna Konc               UKS Azymut Pabianice E71           33.10  +      5.28
  4.[321] Dorota Mianowska             UNTS Warszawa        W87           33.12  +      5.30
  5.[352] Bogusława Słońska            WKS Wawel Kraków     K30           39.45  +     12.03
  6.[171] Lina Čečinaite               OK Oriens            Y09           48.11  +     20.29
  7.[23] Dorota Czarny                 Azymut Siedliska     L01           71.08  +     43.26
    [74] Alina Chramiec                Indywidualnie        X00       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K45         2.9km   58m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[58] Barbara Nowak                 HKS Azymut Mochy     P58           26.08  +      0.00
  2.[224] Magdalena Wańczyk            PUKS Młode Orły      W03           26.27  +      0.19
  3.[368] Monika Topór                 WKS Wawel Kraków     K30           29.25  +      3.17
  4.[112] Ewa Tarnowska                KU AZS UMCS Lublin   L45           29.58  +      3.50
  5.[238] Urszula Trykozko             Team 360             W             30.20  +      4.12
  6.[356] Teresa Bugaj                 WKS Wawel Kraków     K30           30.30  +      4.22
  7.[339] Ewa Cych                     WKS Śląsk            D95           32.11  +      6.03
  8.[143] Andrea Jermendi              Indywidualnie        X00           41.40  +     15.32
 
Końcowe wyniki zawodów: K50         2.7km   52m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[241] Irena Morawska               UKS Azymut 45 Gdynia 51            23.53  +      0.00
  2.[72] Urszula Czerkawska            Indywidualnie        X00           29.03  +      5.10
  3.[325] Joanna Parfianowicz          UNTS Warszawa        W87           33.03  +      9.10
  4.[144] Tiborné Tölgyesi             NYVSC                Y07           42.32  +     18.39
  5.[63] Barbara Cieślak               Indywidualnie        X00           52.39  +     28.46
 
Końcowe wyniki zawodów: K55         2.4km   48m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[154] Rita Serviene                OK Oriens            Y09           24.45  +      0.00
  2.[275] Jolanta Mazurkiewicz         UKS Orientuś Łódź    E75           26.20  +      1.35
  3.[117] Tamara Zenchenko             KU AZS UMCS Lublin   L45           28.03  +      3.18
  4.[314] Halina Biziuk                UMKS ORKAN           N61           28.51  +      4.06
  5.[27] Jenei Margit                  BÖF Budaörs          Y10           32.12  +      7.27
 
Końcowe wyniki zawodów: K60+        2.3km   42m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[269] Jolanta Wysocka              UKS Kometa - Gliwice S22           24.34  +      0.00
  2.[39] Małgorzata Czabańska          Czabański            9             29.00  +      4.26
  3.[319] Regina Łuńska                UMKS ORKAN           N61           35.53  +     11.19
  4.[156] Narute Karčiauskiene         OK Oriens            Y09           40.13  +     15.39
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10R       2.0km   40m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[142] Nándor Szakács               Indywidualnie        X00       0b.PK 14.55         
  2.[316] Filip Bartczak               UMKS ORKAN           N61       0b.PK 19.25         
  3.[40] Zosia Dzik                    Górzanka Nawojowa Gó X02       0b.PK 27.42         
  4.[293] Dawid Marszałek              UKS ZSZ-Jedynka      S01       0b.PK 29.10         
  5.[289] Przemysław Masny             UKS ZSZ-Jedynka      S01       0b.PK 29.14         
  6.[71] Feliks Szabla                 Indywidualnie        X00       0b.PK 36.11         
  7.[398] Michał Moszkowicz            WKS Wawel Kraków     K30       0b.PK 43.20         
  8.[399] Ola Moszkowicz               WKS Wawel Kraków     K30       0b.PK 43.41         
  9.[377] Wiktoria Plich               KU AZS UMCS Lublin   L45       0b.PK 48.04         
 10.[295] Michał Mastela               UKS ZSZ-Jedynka      S01       0b.PK 61.22         
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         2.0km   40m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[297] Jakub Łącki                  UKS,, OSiR           W81           13.21  +      0.00
  2.[256] Franek Krempiński            UKS Azymut Pabianice E71           13.49  +      0.28
  3.[257] Maciej Sztranek              UKS Azymut Pabianice E71           14.03  +      0.42
  4.[98] ANTONI CHODLEWSKI             KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48           17.35  +      4.14
  5.[201] Karol Bałaziński             Patria Młynne        K31           22.46  +      9.25
  6.[55] Piotr Golinowski              HKS Azymut Mochy     P58           23.48  +     10.27
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        2.0km   40m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[35] Lucas Tamas                   Clubul Sportiv NORD  Y14       21.24 0b.PK         
  2.[310] Dominik Bogdanowicz          UKS,, OSiR           W81       22.43 0b.PK         
  3.[198] Dawid Kurnyta                Patria Młynne        K31       24.03 0b.PK         
  4.[200] Oskar Mordarski              Patria Młynne        K31       25.58 1b.PK         
  4.[212] Jakub Domiter                Patria Młynne        K31       25.58 0b.PK         
  6.[97] SZYMON CHODLEWSKI             KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48       27.18 0b.PK         
  7.[214] Filip Zelek                  Patria Młynne        K31       27.29 0b.PK         
  8.[199] Maciej Duplak                Patria Młynne        K31       28.22 0b.PK         
  9.[202] Maksymilian Król             Patria Młynne        K31       29.30 0b.PK         
 10.Rafał Murawski                     HKS Azymut Mochy     P58       29.47 0b.PK         
 11.[203] Jakub Frey                   Patria Młynne        K31       33.26 0b.PK         
 12.[204] Jarosław Ubik                Patria Młynne        K31       35.57 1b.PK         
 13.[288] Tadeusz Masny                UKS ZSZ-Jedynka      S01       48.00 1b.PK         
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.0km   40m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[271] Adam Lisiak                  UKS Orientuś Łódź    E75           11.28  +      0.00
  2.[350] Mateusz Żesławski            WKS Wawel Kraków     K30           12.23  +      0.55
  3.[298] Kacper Podworski             UKS,, OSiR           W81           13.30  +      2.02
  4.[372] Paweł Wójcik                 WKS Wawel Kraków     K30           15.27  +      3.59
  5.[106] Filip Janowski               KS Spójnia Warszawa  W08           15.59  +      4.31
  6.[303] Jan Majowski                 UKS,, OSiR           W81           16.33  +      5.05
  7.[292] Patryk Marszałek             UKS ZSZ-Jedynka      S01           16.37  +      5.09
  8.[351] Jakub Żesławski              WKS Wawel Kraków     K30           16.42  +      5.14
  9.[79] Matas Januškaitis             Javonis              Y04           16.45  +      5.17
 10.[302] Mikołaj Wasilewski           UKS,, OSiR           W81           16.48  +      5.20
 11.[134] Sergiu Dumitrean             maratin rivulus domi Y06           18.19  +      6.51
 12.[227] Jan Choroś                   PUKS Młode Orły      W03           21.03  +      9.35
 13.[80] Rapolas Paškevičius           Javonis              Y04           24.20  +     12.52
 14.[307] Maksymilian Sobiepanek       UKS,, OSiR           W81           24.25  +     12.57
 15.[188] Bartłomiej Jarząbski         Orlik Rajbrot        K35           25.17  +     13.49
 16.[16] Gracjan Grątkowski            Azymut Siedliska     L01           25.47  +     14.19
 17.[18] Kacper Kozak                  Azymut Siedliska     L01           32.21  +     20.53
 18.[19] Mateusz Poździk               Azymut Siedliska     L01          106.09  +     94.41
    [20] Kamil Naworol                 Azymut Siedliska     L01       NKL-bPK           
    [21] Kamil Rabiega                 Azymut Siedliska     L01       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         2.6km   60m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[150] Milán Sztojka                NYVSC                Y07           15.59  +      0.00
  2.[258] Jan Sztranek                 UKS Azymut Pabianice E71           16.02  +      0.03
  3.[183] Ignacy Słomczyński           UKS Orientuś Łódź    E75           17.24  +      1.25
  4.[251] Kacper Słoma                 UKS Azymut Dębów     R22           19.04  +      3.05
  5.[127] Marcin Sikorski              LUKS Azymek          28            19.24  +      3.25
  6.[32] Maciej Nowakowski             BKS Wataha Warszawa  6             20.30  +      4.31
  7.[68] Michał Wachnicki              Indywidualnie        X00           21.52  +      5.53
  8.[337] Maksymilian Cych             WKS Śląsk            D95           22.57  +      6.58
  9.[11] Dawid Makowski                Azymut Siedliska     L01           23.26  +      7.27
 10.[176] Vainius Pruščikas            OK Oriens            Y09           23.32  +      7.33
 11.[13] Szczepan Gilewski             Azymut Siedliska     L01           23.57  +      7.58
 12.[167] Karolis Petrauskas           OK Oriens            Y09           24.59  +      9.00
 13.[166] Kristupas Grabauskas         OK Oriens            Y09           26.48  +     10.49
 14.[315] Tomasz Piesiewicz            UMKS ORKAN           N61           27.03  +     11.04
 15.[147] László Tóth jr.              NYVSC                Y07           27.53  +     11.54
 16.[81] Jokubas Radzijauskas          Javonis              Y04           28.14  +     12.15
 17.[206] Krzysztof Fitrzyk            Patria Młynne        K31           28.29  +     12.30
 18.[82] Jokubas Matulevičius          Javonis              Y04           30.22  +     14.23
 19.[380] Przemysław Selech            Azymut Siedliska     L01           34.28  +     18.29
    [14] Krystian Oleszek              Azymut Siedliska     L01       NKL-bPK           
    [187] Dominik Wrzyszcz             Orlik Rajbrot        K35       NKL-bPK           
    [12] Jan Przegon                   Azymut Siedliska     L01       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         3.3km   72m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[362] Michał Krzysztyński          WKS Wawel Kraków     K30           19.36  +      0.00
  2.[270] Jan Byrczek                  UKS Kometa - Gliwice S22           20.43  +      1.07
  3.[260] Dawid Zając                  UKS Azymut Pabianice E71           21.17  +      1.41
  4.[259] Dawid Kalisiak               UKS Azymut Pabianice E71           21.20  +      1.44
  5.[247] Karol Huba                   UKS Azymut Dębów     R22           21.22  +      1.46
  6.[105] Kacper Michalak              KS Spójnia Warszawa  W08           23.21  +      3.45
  7.[375] Jakub Kijak                  WKS Wawel Kraków     K30           23.24  +      3.48
  8.[365] Jerzy Stanek                 WKS Wawel Kraków     K30           23.37  +      4.01
  9.[178] Tadas Žiezdrys               OK Oriens            Y09           23.48  +      4.12
 10.[126] Damian Hyla                  LUKS Azymek          28            27.01  +      7.25
 11.[304] Dawid Gładecki               UKS,, OSiR           W81           27.30  +      7.54
 12.[221] Tomasz Choroś                PUKS Młode Orły      W03           27.48  +      8.12
 13.[135] Sebastian Dumitrean          maratin rivulus domi Y06           28.25  +      8.49
 14.[83] Skirmantas Galinskas          Javonis              Y04           31.35  +     11.59
 15.[177] Benas Čečinas                OK Oriens            Y09           32.47  +     13.11
 16.[208] Jakub Dudek                  Patria Młynne        K31           37.21  +     17.45
 17.[169] Augustinas Žaromskis         OK Oriens            Y09           42.12  +     22.36
 18.[10] Adam Kłoczek                  Azymut Siedliska     L01           48.17  +     28.41
 19.[168] Arnas Kavoliunas             OK Oriens            Y09           51.47  +     32.11
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         3.8km   80m 29k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[284] Maciej Jurczyk               UKS Sparta Czyżowice S03           26.13  +      0.00
  2.[367] Michał Topór                 WKS Wawel Kraków     K30           27.01  +      0.48
  3.[172] Domantas Balčiunas           OK Oriens            Y09           27.07  +      0.54
  4.[170] Benas Radzivonas             OK Oriens            Y09           27.37  +      1.24
  5.[246] Michał Kruk                  UKS Azymut Dębów     R22           28.58  +      2.45
  6.[84] Karolis Marazas               Javonis              Y04           79.33  +     53.20
  7.[379] Sebastian Selech             Azymut Siedliska     L01           86.12  +     59.59
    [209] Piotr Mamala                 Patria Młynne        K31       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M20-21      3.4km   82m 26k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[180] Michał Weber                 OK! Sport Warszawa   W02           25.28  +      0.00
  2.[306] Marek Rosochacki             UKS,, OSiR           W81           27.11  +      1.43
  3.[49] Grzegorz Skocelas             GKS Luzino           G27           27.35  +      2.07
  4.[119] Konrad Pietrzak              KU AZS UMCS Lublin   L45           28.00  +      2.32
  5.[261] Patryk Marciniak             UKS Azymut Pabianice E71           28.15  +      2.47
  6.[151] Victor Mikhaylov             Odessa Team          Y08           28.32  +      3.04
  7.[4] Łukasz Jędrocha                3. RWT SP            X01           29.22  +      3.54
  8.[157] Ignas Vašeta                 OK Oriens            Y09           30.47  +      5.19
  9.[7] Szymon Kłoczek                 Azymut Siedliska     L01           35.12  +      9.44
 10.[159] Ignas Vaičekonis             OK Oriens            Y09           36.42  +     11.14
 11.[250] Michał Markowski             UKS Azymut Dębów     R22           38.42  +     13.14
 12.[285] Mateusz Pańkowski            UKS Technik Ruciane- 58            42.33  +     17.05
    [50] Mateusz Masłowski             GKS Luzino           G27       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21E        4.5km   90m 32k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[342] Michał Olejnik               WKS Grunwald Poznań  P69           24.39  +      0.00
  2.[332] Krzysztof Wołowczyk          UNTS Warszawa        W87           27.19  +      2.40
  3.[329] Fryderyk Pryjma              UNTS Warszawa        W87           27.24  +      2.45
  4.[382] Michał Kalata                MKS Paulinum Jelenia D93           27.40  +      3.01
  5.[244] Serhiy Babych                UKS Azymut Dębów     R22           27.45  +      3.06
  6.[327] Piotr Parfianowicz           UNTS Warszawa        W87           28.35  +      3.56
  7.[30] Karol Galicz                  BKS Wataha Warszawa  6             28.43  +      4.04
  8.[262] Łukasz Gryzio                UKS Azymut Pabianice E71           29.53  +      5.14
  9.[122] Krzysztof Lisak              AZS WAT Warszawa     W89           30.04  +      5.25
 10.[360] Michał Garbacik              WKS Wawel Kraków     K30           30.11  +      5.32
 11.[333] Michał Wołowczyk             UNTS Warszawa        W87           30.17  +      5.38
 12.[309] Łukasz Łącki                 UKS,, OSiR           W81           31.41  +      7.02
 13.[229] Mariusz Opioła               Równia Pochyła       46            32.47  +      8.08
 14.[328] Tomasz Pryjma                UNTS Warszawa        W87           33.07  +      8.28
 15.[182] Marcin Krasuski              orienteering.waw.pl  37            34.30  +      9.51
 16.[263] Michał Łubis                 UKS Azymut Pabianice E71           36.18  +     11.39
 17.[294] Rafał Mastela                UKS ZSZ-Jedynka      S01           38.07  +     13.28
    [129] Radosław Jasiński            Młóckarnia           29        DNF               
    [348] Maciej Więcek                WKS Wawel Kraków     K30       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         3.7km   80m 28k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[5] Marek KURYJ                    3. RWT SP            X01           26.36  +      0.00
  2.[52] Piotr Dargacz                 Gymnasion Offenbach  Y03           26.59  +      0.23
  3.[264] Tomasz Tkaczuk               UKS Azymut Pabianice E71           27.39  +      1.03
  4.[54] Paweł Golinowski              HKS Azymut Mochy     P58           27.58  +      1.22
  5.[223] Marek Majewski               PUKS Młode Orły      W03           29.57  +      3.21
  6.[2] Marcin Kutkiewicz              3. RWT SP            X01           31.41  +      5.05
  7.[78] Mirosław Marek                InO.Maniak           X04           34.03  +      7.27
  8.[60] Patryk Pietrzak               HKS Azymut Mochy     P58           39.23  +     12.47
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         3.5km   76m 28k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[57] Mariusz Plesiński             HKS Azymut Mochy     P58           24.41  +      0.00
  2.[335] Piotr Cych                   WKS Śląsk            D95           26.46  +      2.05
  3.[36] Relu Tamas                    Clubul Sportiv SPRIA Y15           27.28  +      2.47
  4.[113] Piotr Dobrowolski            KU AZS UMCS Lublin   L45           27.37  +      2.56
  5.[115] Stanisław Sołowiej           KU AZS UMCS Lublin   L45           27.42  +      3.01
  6.[61] Piotr Murawski                HKS Azymut Mochy     P58           28.26  +      3.45
  7.[347] Paweł Wiśniewski             WKS Wawel Kraków     K30           28.39  +      3.58
  8.[265] Piotr Krempiński             UKS Azymut Pabianice E71           28.56  +      4.15
  9.[322] Rafał Mianowski              UNTS Warszawa        W87           29.19  +      4.38
 10.[138] pop samir                    maratin rivulus domi Y06           29.33  +      4.52
 11.[233] Sławomir WIERTELAK           Szarotki             X03           30.15  +      5.34
 12.[267] Bartosz Niebielski           UKS Falenica         54            31.28  +      6.47
 13.[184] Robert Słomczyński           UKS Orientuś Łódź    E75           32.22  +      7.41
 14.[371] Grzegorz Wójcik              WKS Wawel Kraków     K30           32.26  +      7.45
 15.[370] Marek Topór                  WKS Wawel Kraków     K30           33.29  +      8.48
 16.[287] Krzysztof Masny              UKS ZSZ-Jedynka      S01           33.57  +      9.16
 17.[290] Waldemar Marszałek           UKS ZSZ-Jedynka      S01           36.02  +     11.21
 18.[1] Maciej Zawalski                3. RWT SP            X01           37.48  +     13.07
 19.[272] Paweł Lisiak                 UKS Orientuś Łódź    E75           38.00  +     13.19
    [48] Mariusz Borychowski           GKS Luzino           G27       NKL-bPK           
    [31] Grzegorz Doliński             BKS Wataha Warszawa  6         NKL-bPK           
    [76] Denys Poltoratskyi            Indywidualnie        X00       DNF               
    [374] Krzysztof Niedośpiał         Translation Cafe     67        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         3.5km   70m 26k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[346] Paweł Moszkowicz             WKS Wawel Kraków     K30           25.09  +      0.00
  2.[108] Krzysztof Urbaniak           KS Spójnia Warszawa  W08           25.47  +      0.38
  3.[41] Mirosław Dzik                 Górzanka Nawojowa Gó X02           27.06  +      1.57
  4.[313] Jarosław Bartczak            UMKS ORKAN           N61           28.19  +      3.10
  5.[161] Vitalis Mažuolis             OK Oriens            Y09           28.40  +      3.31
  6.[130] Gert Michael Binder          MalaRRuta            30            29.03  +      3.54
  7.[44] Mariusz Skorupa               Górzanka Nawojowa Gó X02           29.35  +      4.26
  8.[283] Piotr Jurczyk                UKS Sparta Czyżowice S03           30.32  +      5.23
  9.[77] Andrzej Kłak                  Szarotki             X03           31.15  +      6.06
  9.[323] Artur Staszak                UNTS Warszawa        W87           31.15  +      6.06
 11.[353] Marek Słoński                WKS Wawel Kraków     K30           31.43  +      6.34
 12.[273] Jacek Olas                   UKS Orientuś Łódź    E75           31.44  +      6.35
 13.[51] Mykhaylo Gutak                Gutak                Y02           32.39  +      7.30
 14.[317] Tomasz Rekowski              UMKS ORKAN           N61           33.25  +      8.16
 15.[349] Wojciech Żesławski           WKS Wawel Kraków     K30           37.23  +     12.14
 16.[92] Bartłomiej Krasuski           Krasuski             22            37.52  +     12.43
    [381] Piotr Chabros                Azymut Siedliska     L01       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         3.4km   60m 27k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[357] Piotr Niessner               WKS Wawel Kraków     K30           26.29  +      0.00
  2.[242] Paweł Morawski               UKS Azymut 45 Gdynia 51            27.37  +      1.08
  3.[116] Mirosław Tarnowski           KU AZS UMCS Lublin   L45           28.25  +      1.56
  4.[234] Józef Klimasz                Szarotki             X03           28.31  +      2.02
  5.[160] Rimantas Cicenas             OK Oriens            Y09           29.29  +      3.00
  6.[276] Piotr Młynarczyk             UKS Orientuś Łódź    E75           30.23  +      3.54
  7.[136] Gheorghe Nicu                maratin rivulus domi Y06           32.16  +      5.47
  8.[376] Marek Plich                  KU AZS UMCS Lublin   L45           37.03  +     10.34
  9.[3] Mirosław Jerlecki              3. RWT SP            X01           38.32  +     12.03
 10.[107] Piotr Janowski               KS Spójnia Warszawa  W08           38.42  +     12.13
 11.[226] Janusz Wiejacki              PUKS Młode Orły      W03           39.24  +     12.55
 12.[334] Andrzej Moniak               Valvex               64            39.48  +     13.19
 13.[235] Robert Konieczny             Szybkie Żółwie       49            42.18  +     15.49
 14.[266] Józef Kłos                   UKS Azymut Pabianice E71           42.59  +     16.30
 15.[146] László Tóth                  NYVSC                Y07           46.59  +     20.30
 16.[215] Robert Smieszek              Indywidualnie        X00           47.22  +     20.53
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         3.4km   56m 29k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[102] JERZY KRYJOMSKI              KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48           30.24  +      0.00
  2.[139] Krzysztof Wojarski           Bielsko-Biała O-Team 32            31.01  +      0.37
  3.[145] Tibor Tölgyesi               NYVSC                Y07           31.13  +      0.49
  4.[45] Costan Grigor                 Garage Racing Baia M Y01           32.29  +      2.05
  5.[153] Rimantas Serva               OK Oriens            Y09           33.55  +      3.31
  6.[312] Władysław Machowski          UKS,, OSiR           W81           34.07  +      3.43
  7.[123] Mirosław Rogala              AZS WAT Warszawa     W89           34.24  +      4.00
  8.[158] Eugenijus Grigaliunas        OK Oriens            Y09           37.50  +      7.26
  9.[70] Zbigniew Podolak              Indywidualnie        X00           39.18  +      8.54
 10.[73] Wacław Czerkawski             Indywidualnie        X00           40.43  +     10.19
 11.[128] Adam Hyjek                   LUKS Azymek          28            49.16  +     18.52
 12.[277] Krzysztof Lewandowski        UKS Orientuś Łódź    E75           55.21  +     24.57
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         2.8km   52m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[125] Jerzy Parzewski              AZS WAT Warszawa     W89           23.23  +      0.00
  2.[111] Andrzej Krochmal             KS Spójnia Warszawa  W08           25.07  +      1.44
  3.[232] Härtelt Helmut               SSV Planeta Radebeul Y12           25.37  +      2.14
  4.[86] Gintautas Usas                Javonis              Y04           26.11  +      2.48
  5.[137] Mircea Pop                   maratin rivulus domi Y06           26.12  +      2.49
  6.[93] Marek Pietrusiński            KS Artemis           D92           26.21  +      2.58
  7.[320] Zbigniew Łuński              UMKS ORKAN           N61           26.44  +      3.21
  8.[318] Janusz Bohaczek              UMKS ORKAN           N61           26.56  +      3.33
  9.[90] Jan Hrouza                    KOS TJ Lokomotiva Kr Y05           27.54  +      4.31
 10.[286] Marek Szczepański            UKS Technik Ruciane- 58            27.55  +      4.32
 11.[28] Bugár József                  BÖF Budaörs          Y10           29.36  +      6.13
 12.[140] Eugeniusz Gargała            Indywidualnie        X00           41.02  +     17.39
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         2.7km   48m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[6] Jacenty Łapanowski             AZS WAT Warszawa     W89           25.26  +      0.00
  2.[359] Stanisław Kruczek            WKS Wawel Kraków     K30           26.16  +      0.50
  3.[124] Jan Kukuryka                 AZS WAT Warszawa     W89           27.26  +      2.00
  4.[268] Andrzej Wysocki              UKS Kometa - Gliwice S22           29.06  +      3.40
  5.[104] Tadeusz Patejko              KS Spójnia Warszawa  W08           29.43  +      4.17
  6.[217] Józef Kmieciński             PUKS Młode Orły      W03           29.50  +      4.24
  7.[121] Jerzy Hiller                 KU AZS UMCS Lublin   L45           31.44  +      6.18
  8.[109] Konrad Janowski              KS Spójnia Warszawa  W08           35.09  +      9.43
  9.[94] Michał Włodarczyk             KS Artemis           D92           41.23  +     15.57
 10.[29] Vlastimil Dvorak              Banik Ostrava        Y13           42.37  +     17.11
    [46] Ryszard Jakielaszek           GKS Luzino           G27       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M70+        2.6km   40m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[338] Kazimierz Dura               WKS Śląsk            D95           33.06  +      0.00
  2.[65] Roman Blimke                  Indywidualnie        X00           37.21  +      4.15
  3.[103] Stanisław Wysocki            KS Spójnia Warszawa  W08           47.05  +     13.59
  4.[38] Edward Czabański              Czabański            9             53.01  +     19.55
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        3.0km   60m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[366] Marcin Kasprzyk              WKS Wawel Kraków     K30           19.35  +      0.00
  2.[197] Maria Kozłowska              Patria Młynne        K31           23.57  +      4.22
  3.[230] Janos Lazar                  SAS Silanus Budapest Y11           26.51  +      7.16
  4.[279] Marcin Fastyn                UKS Orientuś Łódź    E75           27.42  +      8.07
  5.[66] Rafał Szabla                  Indywidualnie        X00           28.09  +      8.34
  6.[141] Elek Nagy                    Indywidualnie        X00           29.35  +     10.00
  7.[91] Jiřina Hrouzova               KOS TJ Lokomotiva Kr Y05           32.19  +     12.44
  8.[149] Johanna Tóth                 NYVSC                Y07           33.12  +     13.37
  9.Magdalena Skorupa                  UKS Kometa - Gliwice S22           33.58  +     14.23
 10.[383] Joanna Tereszkiewicz         Szarotki             X03           34.08  +     14.33
 11.[67] Jan Wachnicki                 Indywidualnie        X00           43.04  +     23.29
 12.[384] Aleksandra Kujanska          Indywidualnie        X00           43.37  +     24.02
 13.[62] Ewa Murawska                  HKS Azymut Mochy     P58           47.05  +     27.30
 14.[118] Ewelina Pietrzak             KU AZS UMCS Lublin   L45           49.55  +     30.20
    [24] Paulina Czarny                Azymut Siedliska     L01       NKL-bPK           
    [25] Weronika Puchacz              Azymut Siedliska     L01       NKL-bPK           
    [26] Angelika Puchacz              Azymut Siedliska     L01       NKL-bPK           
    [181] Anna Weber                   OK! Sport Warszawa   W02       NKL-bPK           
    [213] Urszula Zelek                Patria Młynne        K31       DNF